Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior konzultant systémů

referenční číslo: 12164 | aktuálnost: 13. 11. 2016

Chceš se stát součástí zavedené české společnosti, která pomáhá podnikům s plánováním? Získal bys rád znalosti z oblasti Business Inteligence a podílel se na jejím rozvoji? Dokážeš pracovat samostatně, ale nebojíš se ani práce v týmu?

Ano? Pošli nám svůj životopis

Náplň práce

  • Spolupráce na implementaci, rozvoji a údržbě IS
  • Návrh řešení softwarových aplikací
  • Komunikace s klientem
  • Analýza firemních procesů
  • Školení a podpora uživatelů

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání – ekonomického, technického směru
  • Znalost MS Excel na pokročilé úrovni
  • Základní znalost a tvorba aplikací v SQL
  • Zkušenost s programování ve VBA
  • Znalost jakéhokoliv programovacího jazyka

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech
  • Profesní růst
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pracoviště v centru Prahy
  • Notebook a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Lokalita: Praha

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - prodej a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha