Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PONAST spol. s r. o.

Strojírenští technici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11559020715 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Nástup ihned.
Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání strojní (příp. jiné technické), praxe v oblasti strojírenské technologie min. 3 roky, všeobecná znalost konstrukčních výkresů, dobrá znalost práce na PC (MS Office, TPV v podnikovém informačním systému (QAD výhodou), znalost CAD výhodou), zkušenosti se systémem jakosti ISO 9001, - výhodou znalost AJ nebo NJ, zkušenosti technologie svařování výhodou, ŘP sk. B
Náplň práce: návrh a zpracování technologických oblastí TPV pro nové i stávající výrobky s požadavkem maximálně možné produktivity a kvality výroby, návrhy a optimalizace výrobních technologií, výrobních a kontrolních postupů, návrhy technickoorganizačních opatření pro náběhy nových technologií, zpracování, normování a racionalizace pracovních postupů, součinnost s techniky řízení výroby, průběžné sledování výrobních procesů a iniciování zlepšovacích činností
Nabízíme: zázemí stabilní české firmy, odměny v závislosti na výkonu a hospodaření podniku, příspěvek na stravování a na penzijní pojištění, možnost výhodného firemního telefonu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 19 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha