Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant - cenotvorba - navržených modulů - strojař / stavař

referenční číslo: S043/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro evropský koncern, dodavatele návrhu a řešení v oblasti ocelové konstrukce, stavby, atypické prvky pro dodávky do projektů v ČR i zahraničí, hledáme kolegyni/kolegu na pozici:
PROJEKTANT - cenotvorba - navržených modulů - strojař / stavař
Na uvedené pozici budete členem týmu, případně zkušený kandidát povede samostatněji projekty v úzké spolupráci s kolegy obchodníky. Komunikujete s vlastním výrobním provozem, sesterskými závody, se subdodavateli dílčích prvků, spojovacích prvků apod.
Hlavním úkolem bude cenotvorba navrženého řešení, jak modulů tak zakázek na míru.

Požadujeme

Požadavky:
- VŠ/SŠ technického směru - strojař, stavař
- optimálně zkušenost ze spolupráce ve strojírenské firmě, případně stavební konstrukce - počítáme i zajímavé zkušenosti při studiu
- práce v konstrukčním programu např. INVENTOR, CATIA či rozpočtářském programu
- PC uživatelsky: MS Office, Excel
- znalost angličtiny nebo němčiny
- ŘP - sk.B

Nabízíme

Nabízíme pozici pro junior i senior kandidáta. Možnost uplatnění technického myšlení. Podpora technických znalostí, rozvojové a odborné vzdělávání. Práce na novinkách v oboru.

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita