Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní dělník/dělnice - Trutnov - vhodné pro absolventy

referenční číslo: D6D683FC | aktuálnost: 15.08.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte dlouhodobou práci v blízkosti Vašeho bydliště? Ocenili byste příspěvek na stravování, dovolenou navíc, bonusy a další benefity? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu?

Pak hledáme právě Vás! Spolehlivé pracovníky, kteří chtějí pracovat ve výrobní automotive společnosti.

Dejte nám o sobě vědět. Vhodné pro muže, ženy a absolventy. Nástup možný IHNED.

Náplň práce

• montážní a manipulační práce na lince
• obsluha strojů a zařízení
• kompletace dílů
• kontrola kvality

Požadujeme

• manuální zručnost
• fyzická zdatnost
• pracovitost a spolehlivost
• ochotu pracovat v týmu
• praxi ve výrobě výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

• moderní pracovní prostředí
• nadstandardní příplatky (příplatek za práci o víkendu 30%, příplatek za práci v noční směně 15 Kč/hod a další)
• bonus za týmovou práci až 4200 Kč/měs.
• bonus za nepřetržitý provoz 500 Kč/měs.
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování (40 Kč/den)
• srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci

Mzda: 18 000 - 21 000 Kč

Místo pracoviště: Trutnov,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, kontrolor, operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy