Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

C# programátor

referenční číslo: 12372 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Vyhovuje Vám organizovat si práci podle svého? Máte zkušenosti s programováním v C#? Láká Vás klidnější prostředí české společnosti?

Pokud odpovědi zněli ANO, tak neváhejte za zašlete nám Váž životopis ještě dnes

Náplň práce

  • tvorba webového informačního systému
  • základní testování vlastního kódu
  • spolupráce při nasazování řešení u zákazníka
  • příprava instalačního návodu
  • psaní přehledné a poctivé dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost programování v C#
  • Znalost jazyka SQL (MS SQL)
  • proaktivní přístup k práci, analytické myšlení

Nabízíme:

  • klidné prostředí české společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • volnost v organizování vlastní práce
  • možnost kvalitně využít své dosavadní znalosti
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • mobilní telefon, stravenky

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha