Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho klienta přední výzkumnou agenturu s dlouholetou tradicí v oblasti výzkumu trhu, médií a veřejného mínění hledáme vhodné kandidátky na telefonické dotazování veřejnosti. Náplň práce: - aktivní telefonní kontakt s veřejností - přepis dat do dotazníku Termín brigády -9.8. – 12.8.2016 v čase od 08:00 do 19:00 (možnost směnu rozdělit na ranní a odpolední)

Průzkum veřejnosti – Praha 9 - 100 Kč/hod

referenční číslo: 5703 | aktuálnost: 1. 8. 2016

Pro našeho klienta, přední výzkumnou agenturu s dlouholetou tradicí v oblasti výzkumu trhu, médií a veřejného mínění, hledáme vhodné kandidáty/ky na telefonické dotazování veřejnosti (průzkum po volbách).

Náplň práce:
- aktivní telefonní kontakt s veřejností (nejedná se o aktivní telemarketing)
- přepis dat do dotazníku

Termín brigády
-9.8. – 12.8.2016 v čase od 08:00 do 19:00 (možnost směnu rozdělit na ranní a odpolední)

Požadujeme:

- spolehlivost, komunikativnost
- zkušenost s dotazováním výhodou
- obsazení všech směn výhodou

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- 100 Kč/hod
- místo výkonu Praha 9 - Dolní Počernice

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha