Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista řízení výroby

referenční číslo: 11164 | aktuálnost: 15. 10. 2016

Jste kombinací technicky smýšlejícího člověka s citem pro personální práci? Máte za sebou hmatatelné výsledky v oblasti řízení výroby? Cítíte se jako ryba ve vodě v oblasti kovovýroby? Pak není třeba váhat a pošlete Vaše CV ještě dnes

Česká výrobní firma hledá nového energického kolegu na pozici:

SPECIALISTA ŘÍZENÍ VÝROBY

Náplň práce

  • dodržování stanovených cílů Vámi vedeného úseku
  • vedení a motivace svěřeného týmu pracovníků
  • neustálé podílení se na hladkém chodu produkce
  • tvorba technologických postupů, časových norem, kalkulací

Požadujeme:

  • SŠ technického směru (strojírenství, průmyslová škola)
  • 3 roky praxe ve vedení výrobního úseku (ideálně kovovýroba)
  • znalosti technologie lisování, svařování, obrábění
  • praxi ve vedení a motivování svěřeného týmu
  • asertivní osobnost s přirozenou autoritou
  • zachování chladné hlavy i ve vypjatých situacích

Nabízíme:

  • zaměstnání v prosperující české firmě
  • nastavit si svůj úsek dle vlastních představ
  • stravování přímo ve společnosti
  • mzda adekvátní Vašim znalostem a dovednostem
  • možnost vyjednání příspěvku na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha