Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bon Logistics s. r. o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11282250712 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Jedná se o pozici administrativní pracovník v mezinárodní dopravě. Místo výkonu práce: Březinova 18/13, Cheb. pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: středoškolské vzdělání ukončené maturitou, znalost NJ nebo AJ, znalost práce na PC, flexibilita, zodpovědnost.Nabízíme: zajímavá práce ve stabilní rodinné firmě, mladý a přátelský kolektiv, moderní a příjemné pracovní zázení, stálá pracovní doba od 8:00 - 16:45 hod, výhodné platové ohodnocení. Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám životopis "POUZE" na e-mail: veronika.fantova@bonlogistics.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail