Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí Manažer velké bytové výstavby

referenční číslo: D698AE11 | aktuálnost: 10.12.2019

EKOSPOL a.s.

EKOSPOL, jako lídr developerského trhu, působí na českém trhu již od roku 1992, od té doby úspěšně zrealizoval více než 50 velkých developerských projektů a další desítky projektů připravuje.
Do sektoru výstavby hledáme stavaře s několikaletou praxí, který má zkušenosti s realizací velkých areálů a dokáže navíc koordinovat tým.

Co bude Vaším úkolem:

  • Zodpovědnost za realizaci velkých bytových areálů
  • Samostatné řízení týmu pracovníků vykonávajících funkci technického dozoru investora
  • Dohled nad termíny a kvalitou stavby
  • Spolupráce s generálním dodavatelem a ostatními subdodavateli
  • Podílení se na přípravné fázi projektů

Co od Vás očekáváme:

  • Vysokoškolské stavební vzdělání
  • Praxi v oboru minimálně 5 let
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost řízení pracovního týmu
  • Samostatnost, rozhodnost a organizační schopnosti

Co Vám dá výraznou výhodu:

  • Zkušenosti s výstavbou bytových areálů
  • Autorizace v oboru
  • Pracovní zkušenosti na obdobné pozici

Co Vám nabídneme:

  • Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy
  • Jistotu zaměstnání u stabilní firmy s tradicí, která patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě, nositele ocenění TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ČEKIA Stability Award
  • Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví)
  • Rychlý kariérní růst
  • Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
  • Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
  • Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
  • Stravenky
  • Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
  • Nadstandardní lékařskou péči v Nemocnici Na Homolce
  • Finanční odměny při životních jubileích
  • Osobní daňové a právní poradenství od zkušených kolegů
  • Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)

Finanční ohodnocení:

  • Roční mzda až 1 200.000,- Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem, nebo poštou [1].

 [1] Poskytnutí osobních údajů

Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti EKOSPOL a.s., se sídlem Dukelských hrdinů 747/19, Praha 7, PSČ 170 00, IČ 63699854, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti EKOSPOL a.s. byly společností EKOSPOL a.s. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti EKOSPOL a.s.

Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dukelských hrdinů 19, Praha 7, 170 00

Region: Praha

Obor: Management, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: developer, manager, provozní ředitel/manažer, stavbyvedoucí, stavební dozor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské