Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hotel Galant s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10389860703 | aktuálnost: 1. 11. 2016

1.11.2016/Do 4* kongresového a wellness hotelu Galant v Mikulově přijme uchazeče do týmu na pozici: kuchař/ka.
Životopisy zasílejte na email: hr@galant.cz nebo kontaktujte zaměstnavatele telefonicky na čísle 720 978 837.

Náplň práce:
- příprava minutkových pokrmů

Osobnostní předpoklady:
- praxe v oboru min. 5 let
- komunikativnost
- flexibilita a zodpovědnost
- chuť pracovat a zlepšovat se v oboru
- pozitivní přístup k práci

Jiné výhody:
- práce ve 4* hotelu s profesionálním vedením
- možnost ubytování v hotelu
- dynamický kolektiv
- osobní ohodnocení ke mzdě v závislosti na výkonu a kvalitě odvedené práce
- zvýhodněné podnikové stravování.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Hotel Galant s.r.o., Alexandra Kosová, Personalistka, hr@galant.cz, +420 720 978 837