Typ nabídky

Minimální mzda

Podpora klientů - i bez praxe, s fixním platem

referenční číslo: D657144F | aktuálnost: 23.05.2018

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

- Láká Vás pracovat v multi-kulturním prostřední v mezinárodní společnosti?
- Naučíme Vás jak se stát jedničkou v oboru
- Poskytneme Vám plnou podporu po dobu spolupráce

Hlavním úkolem této pozice u našeho klienta, je budování vztahu s klienty společnosti.

Nabízíme:
- práci v kolektivu
- příjemné moderní pracovní prostředí (kanceláře v centru Prahy)
- fixní plat + bonusy, možnost ovlivnit příjem vlastní aktivitou a schopnostmi
- práci na hlavní pracovní poměr
- komplexní systém vzdělávání a tréninků zaměřených na komunikaci - hrazený firmou
- intenzivní marketingovou podporu
- profesní podporu a odbornou garanci po celou dobu spolupráce
- zvyšování svých profesních znalostí - pozice s kariérním postupem

Požadujeme:
- minimálně SŠ/SOU vzdělání
- čistý trestní rejstřík
- dobré komunikační schopnosti
- uživatelskou znalost práce na PC
- proklientský přístup
- ochotu učit se novým věcem a sebevzdělávání
- předchozí praxe v obchodu nebo servisu klientů - výhodou

Náplň práce:
- komunikace převážně po telefonu nebo emailu
- nebo osobní schůzky v sídle společnosti
- kontrola a support zákazníků
- zajišťování technické podpory klientům společnosti
- poskytování informací a servisu pro klienta
- práce v týmu
- lehká administrativa

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu, pobočku a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy