Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jaroslav Brádka

Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11320810734 | aktuálnost: 27. 8. 2016

místo výkonu práce: Švermova 1373, 413 01 Roudnice nad Labem.
Požadujeme: SŠ vzdělání / strojní směr a praxe výhodou ,znalost sortimentu / nářadí a měřidel pro oblast soustružení,vrtání,řezání,frézování,broušení a upínání/Spolupráce při vypracování kalkulací ,zpracování obchodnětechnické dokumentace,výborné prodejní a komunikační dovednosti,důslednost,spolehlivost,samostatnost,rychlost,dobrý zdravotní stav,dobrá znalost práce s PC/World,Excel,Outlook,práce s internetem,znalost programu POHODA výhodou/.Řidičský průkaz skupiny B,nástup dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok.
Nabízíme: Uchazeč s organizačními schopnostmi a ekonomickými znalostmi včetně vedení pracovního týmu /platová nabídka po dohodě/.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: Životopisy s fotografií zasílejte na email: zivotopis.prace@email.cz. Pokud nebude do 21 dní odpovězeno je vybrán jiný uchazeč. Nechodit osobně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 17 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail