Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Radek Gottwald

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8043990781 | aktuálnost: 13. 8. 2016

Nejdříve na dohodu o provedení práce cca na 1 měsíc, při vzájemné spokojenosti následně uzavření pracovního poměru. Nástup dohodou. Práce v rámci celé ČR. Turnusové cykly 2-14 dnů, nepravidelně. Vzdělání nerozhoduje. Požadavky: nutná manuální zručnost, pečlivost, přesnost - vysoké požadavky na přesnost práce a zručnost. Dobrý zdravotní stav. Vzhledem k charakteru práce vhodnější pro muže, také vzhledem k ubytování na ubytovnách (společné pokoje).ŘP B vítán. Kontakt: prosíme o zasílání životopisu ve Word souboru (z technických důvodů), případně telefonická dohoda osobního jednání na uvedeném tel. čísle.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Radek Gottwald, Radek Gottwald, znaceni.go@seznam.cz, +420 604 403 896

Odpovědět na inzerát