Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

COPRA luc s.r.o.

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11779170751 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Bližší informace telefonicky 737 279 134 či e-mailem: job@copraluc

Náplň práce:
- kompletace drobných komponentů vhodné pro ženy i muže
- práce ve stoje
- 2 směnný provoz (po-pá)
- nástup IHNED

Požadujeme:
- spolehlivost, zodpovědnost, ochota pracovat
- výhodou zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu
- dobrý zrak

- vhodné jak pro zdravé lidi, tak i pro OZP

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 100 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

COPRA luc s.r.o., Sl. Fučíková, job@copraluc.cz, +420 737 279 134