Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CYKLO WORLD a.s.

Prodavači sportovních potřeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10071660739 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Místo výkonu práce: Velebudická 1247 Most
Požadujeme:
o aktivní cyklista - cyklistka, ideálně sportovního zaměření
o osobní vztah k cyklistice - nadšenec
o orientaci v aktuálních trendech v cyklistice + vlastní zkušenosti
o znalost komponentů, doplňků, sportovní výživy a dalšího cyklo-sortimentu
o zkušenosti s prodejem či komunikativní typ s příjemným vystupováním
o (výhodou zkušenost se servisem jízdních kol či dobrá manuální zručnost)
o uvítáme znalost cyklistických lokalit okolí města Mostu a Krušných hor
o časovou flexibilitu

Při výběru upřednostňujeme profil osobnosti, přístup k práci a nadšení pro cyklistiku. Práce vhodná pro muže i ženy.

Nabízíme:
o příjemný přátelský kolektiv
o odpovídající finanční ohodnocení (nástupní plat min. 15.000,- Kč dle schopností a zkušeností)
o další benefity (zboží za pořizovací ceny, bezplatný servis, …)
o jistota stabilního příjmu po celý rok, jistota zaměstnání
o možnost dalšího ohodnocení za nadstandardní přístup k práci
- naturální výhody, zboží pro vl. potřebu za pořizovací ceny ; bezplatný servis.

Náplň práce:
o obsluha zákazníků
o prodej zboží a služeb; obsluha pokladny
o doplňování zboží
o úklid prodejny a zázemí
o (příprava jízdních kol k prodeji)
o práce v terénu
o (drobné servisní úkony) a další

Směny: střídavě PO-NE, 8:00 - 19:00 hod (nebo jinak, dle možností zaměstnance či potřeb provozu). Možnost práce i na DPP, 1/2 úvazek, případně pouze v sezóně duben - říjen.

Prosíme, kontaktujte nás pouze v případě, splňujete-li alespoň základní část našich požadavků. Osobní vztah k cyklistice je pro tuto pozici nezbytný. Děkujeme za pochopení.
Zašlete prosím svůj životopis, motivační dopis ( doplněný o detailní informace o Vašem vztahu k cyklistice) na emailovou adresu prace.cyklopointmost@gmail.com
Adresa: pro osobní jednání: Velebudická 1247, Most (Obchodní zóna nad hypermarketem Albert) - pouze po předešlé domluvě ze strany zaměstnavatele.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

CYKLO WORLD a.s., Radek Filip, prace.cyklopointmost@gmail.com, +420 725 651 005