Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Finanční ředitel

referenční číslo: D5E727AA | aktuálnost: 6. 12. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobu přírodních kosmetických přípravků a která v současnosti znovuobjevuje kouzlo a sílu pozapomenutých receptur a s respektem je obohacuje o moderní vědecké poznatky, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Finanční ředitel

Náplň práce:
Budování finančního oddělení
Řízení a koordinace finanční stránky společnosti
Finanční reporting, controlling
Řízení cash flow
Komunikace s bankami i jinými finančními institucemi
Finanční strategie a postupy
Tvorba ročních plánů a rozpočtů
Hodnocení rizikovosti projektů
Analýza finančních ukazatelů
Poskytování finančních analýz a doporučení
Reprezentace organizace na jednáních
Organizace a koordinování činnosti podřízených manažerů
Zajištění efektivnosti hospodaření organizace

Požadujeme:
Nutná praxe na obdobné pozici – příslušné know how, min.4 roky
Zkušenosti z min.středně velké firmy – 40 a více zaměstnanců
Zkušenosti s reportingem, finančními systémy, audity
AJ – Komunikativní
Min. VŠ vzdělání ekonomického směru
Výhodou: zkušenosti z výrobního podniku, zkušenost se zahraničím
Silné komunikační a prezentační schopnosti
Schopnost motivovat druhé
Týmový hráč
Aktivní přístup, flexibilita, schopnost zvládání stresových situací

Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení
Benefity: PC, telefon
Po zkušební době automobil i pro soukromé využití
Místo výkonu práce: Praha
Práce na HPP

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Hl. m. Praha

Obor: Management

Specializace: finanční ředitel/manager

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha