Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VikiTEL s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11420140771 | aktuálnost: 14. 9. 2016

SPECIALISTA/-TKA CALL CENTRA - pracoviště Jičín.
Předem děkujeme za Vámi zaslaný životopis na e-mail jicin@vikitel.cz. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení během následujících 2 týdnů. V opačném případě jsme upřednostnili uchazeče, kteří lépe odpovídají našim požadavkům. Bližší informace na tel.: 777221410 - Kariéra VikiTEL.
www.kariera.vikitel.cz | www.vikitel.cz.

Náplň práce:
Vaší prací bude telefonická komunikace se zákazníky, servis a poradenství satelitního vysílání, aktivní prezentování služeb a produktů, vyhledání nejvhodnějšího řešení, prodej a nastavení služeb. Dále práce s interním systémem, zadávání dat do systému, mailová komunikace a administrativa.

Požadujeme:
Výborné komunikační a prezentační dovednosti
Příjemný a kultivovaný hlas
Uživatelská znalost práce na PC
Optimistická a energická povaha
Zvládání stresových situací
Tah na branku a samostatnost

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání na HPP
Přizpůsobivá pracovní doba
Možnost zkráceného úvazku, práce vhodná jak pro studenty, tak pro ženy na MD
Firemní benefity, Tesco poukázky, soutěže o hodnotné ceny
Moderní firemní zázemí, přátelský kolektiv
Vstupní školení + průběžná odborná školení zdarma Pravidelná a zaručená mzda plus prémie

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 14 280 - 16 800 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha