Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o.

Montážní dělníci elektronických zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9656070738 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Pracoviště: Osvobození 363, Ráječko, 679 02 Rájec-Jestřebí.
Popis pracovní pozice: osazování elektronických součástek, pájení, obsluha testovacích zařízení, obsluha osazovacích a testovacích zařízení.
Požadavky: manuální zručnost, dobrý zrak, dobrý zdravotní stav, znalost pájení a osazování elektronických součástek výhodou, elektrotechnické vzdělání + Vyhláška 50 výhodou.
Podmínky: 12ti hod směny (ranní 6:00 -18:00, noční 18:00-6:00 hod) s pravidelnou směnností. Mzda průměrně od 13.000 Kč/měsíc.
Nabídka: 13. plat, roční bonus dle výkonu, 5 týdnů dovolené, možnost kariérního růstu, příspěvek na závodní stravování, flexibilní benefity - příspěvek na zdraví, sport, kulturu (nárok po roce zaměstnání), finanční benefity - příspěvěk 2% z měs. mzdy na penzijní připojištění nebo životní pojištění/měsíc (nárok po roce zaměstnání), zákonné příplatky za přesčasové hodiny.
OSOBNÍ SCHŮZKU NUTNÉ DOMLUVIT PŘEDEM TELEFONICKY na č. 606 781 142 - p. Hana Zlatníková, e-mail: hzlatnikova@tycoint.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední

Mzda: 13 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha