Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

S U M O s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11466820760 | aktuálnost: 5. 11. 2016

Místo výkonu práce Přelouč.
Nástup možný IHNED na dobu určitou s možností prodloužení.
Náplň práce
o plnění stanovených individuálních obchodních plánů /cílů;
o péče o přidělené zákazníky;
o aktivní vyhledávání a získávání nových klientů;
o tvorba rozpočtů a cenových nabídek;
o řešení smluvních vztahů, příprava smluv;
o vedení obchodní administrativy a aktualizace dat v CRM;
o supervize při realizaci a předávání zakázek.
Požadujeme
o SŠ/VŠ vzdělání;
o zkušenosti na obchodní pozici alespoň 5 let;
o zkušenosti a znalost oboru elektro (MaR výhodou);
o vynikající komunikační dovednosti, pečlivost, samostatnost;
o organizační dovednosti a time management na vysoké úrovni;
o týmový hráč;
o flexibilita, ochota cestovat;
o znalost AJ výhodou;
o uživatelská znalost práce s PC, znalost MS Office;
o ŘP skupiny B, aktivní řidič.

Zaměstnanecké výhody:
o seberealizaci v tradiční české společnosti;
o práce v týmu lidí, které jejich práce baví;
o osobní rozvoj, možnost vlastní seberealizace a dalšího vzdělávání;
o mobilní telefon, notebook a automobil i k osobnímu užívání;
o pružná pracovní doba, možnost částečného home office;
o příspěvek na stravování;
o placené volno v období mezi vánočními a novoročními svátky.

První kontakt telefonicky (v pracovní době 8:00 - 16:00) nebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha