Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Personal Consult s.r.o.

Vývojový konstruktér - plasty automotive (P3963)

referenční číslo: D599882F | aktuálnost: 18. 1. 2017

Provádění konstrukční studie a návrhy výrobků, vypracovávat, řídit a upravovat dokumentaci konstrukčního návrhu výrobku (výkresy), účastnit se změnového řízení výrobku, spolupracovat se zákazníkem a vývojovými dodavateli při návrhu výrobku, účastnit se konstrukční FMEA a užívat simulačních výpočtů při návrhu výrobku, stanovovat předpis materiálu výrobku, zajišťovat ověření prototypů, spolupracovat při jejich ověřování a stanovovat opatření k odstranění závad.

Požadujeme:

M/Ž, SŠ / VŠ technického zaměření, aktivní znalost NJ (nebo popřípadě pokročilá znalost AJ), praxe v oblasti konstrukce, zjm. potom v oblasti konstrukce plastů velkou výhodou, PC - MS Office, Catia V5 výhodou (podmínkou obdobný program)

Nabízíme:

uplatnění Vašich zkušeností z oblasti konstrukce, vývoje a předvývoje výrobku, práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím, prostor pro Váš další odborný a osobnostní růst (budeme ho po Vás i vyžadovat), za poctivou práci adekvátní odměnu a k tomu široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, podporu odborníků a dlouholetých pracovníků

Místo pracoviště: Liberec

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Specializace: konstruktér, projektant, strojní inženýr, technolog ve strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail