Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník výroby nových forem

referenční číslo: D5953DD1 | aktuálnost: 02.05.2017

FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Jsme součástí mezinárodního koncernu Fraenkische, který má více než stoletou tradici ve výrobě prvků z plastických hmot a patří ke světové špičce ve vývoji komponentů pro stavebnictví, strojní, dopravní a automobilový průmysl a bílou techniku. Zaměstnáváme 800 pracovníků jak v dělnických, tak na specializovaných technických místech.

Náplň práce

Náplň práce: preventivní údržba, strojního a technologického zařízení, odstranění poruch a komplexní oprava strojního zařízení, údržba a výroba tvarovacích forem

Požadujeme

Profil uchazeče: praxe v oboru výhodou, pozice je vhodná i pro šikovné absolventy, znalost svařování výhodou, znalost práce na soustruhu a frézce, schopnost samostatné práce, zájem o práci

Nabízíme

Nabízíme: 13., 14. Mzda (vánoční prémie, letní prémie), 5 týdnů dovolené na zotavenou, systém vzdělávání, benefitní program Cafeteria, věrnostní prémie, rozšiřování kvalifikace, závodní stravování, firemní autobusová doprava, kariérní růst, pracovní smlouva na dobu neurčitou

Mzda: 18 500 Kč

Místo pracoviště: Okříšky

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní