Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Brück AM spol. s r. o.

Revizní technici v elektrotechnice a energetice

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11048670735 | aktuálnost: 1. 11. 2016

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Brück AM spol. s r. o., Zámrsk č.p. 10, 565 43 Zámrsk
Náplň práce:
Měření, evidence a revize veškerého elektrického zařízení.
Realizace školení z vyhlášky 50/78 Sb.
Objednávky a odečty el. energie, komunikace s dodavateli.
Denní kontrola zařízení vysokého napětí 35kV.
Požadujeme vzdělání v oboru elektro, Osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb. pro vysoké napětí 35 kV, Osvědčení E2A (TIČR).
Nabízíme:
Různorodou práci v moderní strojírenské firmě, možnost profesního růstu, kvartální motivační odměny, stravenky, dotované stravování, příspěvek na dojíždění.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
V případě zájmu kontaktujte paní Hanu Motáčkovou telefonicky (8.00 - 15.00 hod.) na čísle 606 062 802, 465 500 826 nebo na e-mail hana.motackova@brueck.cz, případně osobně na adresu : Brück AM spol. s r.o., Zámrsk 10, 8 - 14 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 26 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Brück AM spol. s r. o., Hana Motáčková, personální oddělení, hana.motackova@brueck.cz, +420 606 062 802