Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FCT electronic czech s.r.o.

Provozní zámečníci, údržbáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11245100779 | aktuálnost: 25. 10. 2016

Životopisy zasílejte na e-mail: praceFCT@molex.com
Jednosměnný provoz (od 6:00 do 14:30), finanční ohodnocení dle předchozí praxe a zkušeností, stravenky, vital passy, příspěvek na penzijní připojištění,prémie v hodnotě 13.platu.
Požadujeme: technické znalosti, zkušenosti v oblasti správy budov a zařízení, všestrannost a manuální zručnost - elektro, zámečnictví, mechanika, zednické práce, uživatelská znalost práce na PC, ŘP sk.B; zkoušky vyhlášky § 5 50/78 Sb. nebo vzdělání v elektrotechnice podmínkou, výhodou znalost cizího jazyka (AJ/NJ), svářečský průkaz.
Náplň práce: údržba objektu a venkovních prostor - provádění údržbových a opravárenských prací, objednávání specifických údržbových prací u odborných pracovníků a firem; údržba, revize strojů a zařízení (rekuperační jednotky, kompresory, plynové kotle atd.); správa popř. provádění revizí elektrických zařízení; spolupráce s oddělením výroby - úpravy zařízení, vybavení a příslušenství; koordinace projektů v oblasti správy budov, údržby a servisu; kontaktní osoba pro externí instituce (dodavatelé plynu a elektřiny, hasiči, bezpečnostní služba atd.); optimalizace nákladů spjatých s provozem budovy; odpadové hospodářství a dohled nad úklidovými činnostmi ve svěřených objektech a jejich okolí a jejich samostatný výkon; vedení požadovaných evidencí.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha