Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HIGHFIVE, s.r.o.

Manipulační dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10843860764 | aktuálnost: 4. 1. 2017

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Kontakt pouze e-mailem: hajkova@hfive.cz nebo telefonicky paní Hájková 601 601 224. Jedná se o lehkou manuál. práci, vizuální kontrola, měření a drob. opravné práce ve výrobě. Brigáda vhodná pro muže i ženy. Každý pracovník bude zaškolen. Třísměnný provoz Po-Ne, směny jsou převážně 8 hodinové, možnost domluvy. Náplň práce: kontrola automobilových součástek v rámci Prostějovska. Požadavky: pečlivost a zodpovědný přístup, dobrý zrak, zručnost, časová flexibilita. Nabízíme: práce na DPP, zajímavá praxe v oblasti kvality automobilového průmyslu, příplatky za noční, víkendy a svátky, odměna za doporučení brigádníka: Doporučovatel dostane jednu proplacenou směnu navíc, pokud doporučený brigádník odchodí alespoň 5 směn v měsíci. Pracoviště: Prostějovsko.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 100 - 120 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

HIGHFIVE, s.r.o., Sabina Hájková, hajkova@hfive.cz

Odpovědět na inzerát