Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SOMATHERM,spol. s r.o.

Stavební technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10593220718 | aktuálnost: 15. 10. 2016

Pro nově vznikající pracoviště - zaměstnavatel není na adrese pracoviště k zastižení!! První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
NÁPLŇ PRÁCE:
- řízení a koordinace realizace topných systémů, zdrojů tepla (kotle, kotelny, tepelná čerpadla),
ZTI a plynu od začátku až po kolaudaci
- samostatné řízení a provádění realizačních zakázek dle projektu, požadavků a očekávání
- zákazníka (projektová dokumentace je zpracovávána naší společností příp. převzata od objednatele) - podávání podnětů k aktualizaci projektové dokumentace dle potřeby v průběhu realizace
- aktivní účast na realizaci významných zakázek pro renomované klienty po celé ČR
- důraz na úspory energie, využití obnovitelných zdrojů a s tím související konzultace
- účast na výběru dodavatelů a jejich následné řízení, případné vyhledávání nových dodavatelů
- vyjednávání obchodních podmínek
- organizace dodávek materiálu, techniky a služeb
- kontrola kvality a termínu provedených prací (sestavování a aktualizace harmonogramu prací),
- dohlížení na dodržování bezpečnosti práce, hlídaní finančních toků v rámci projektu

KVALIFIKAČNÍ A OSTATNÍ POŽADAVKY:
- VŠ nebo SŠ strojní nebo stavební, nejlépe obor TZB nebo jiná s odpovídající víceletou praxí v oboru
- velmi dobré znalosti systémů TZB a současných trendů
- schopnost odborně komunikovat s projektanty, dodavateli a zadavateli zakázek
- technické myšlení a představivost
- výhodou schopnost zcela samostatně řídit realizaci větších technických celků
- odpovědnost, samostatnost a spolehlivost, aktivní přístup k práci, organizační schopnosti
- pozitivní myšlení a přístup k zákazníkům, dodavatelům i kolegům
- velmi dobré komunikační a argumentační schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B, ochota ke služebním cestám

NABÍZÍME:
- zázemí stabilní společnosti
- dlouhodobou pracovní perspektivu
- samostatnou a odpovědnou pozici
- dobré platové podmínky v závislosti na samostatnosti, výkonnosti a délky praxe
(základní měsíční mzda + osobní hodnocení dle kvality a množství vykonané práce)
- možnost dalšího vzdělávání, profesní semináře, příležitost k osobnímu růstu
- flexibilní pracovní dobu, flexibilní přístup ze strany zaměstnavatele
- stravenky, mobilní telefon

Nástup dohodou, možný ihned. Stravenky, mobilní telefon. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SOMATHERM,spol. s r.o., Mgr. Zuzana Bungová, zuzana.bungova@somatherm.cz, +420 605 245 475