Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o.

Prodavači smíšeného zboží

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11807500765 | aktuálnost: 12. 1. 2017

ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o. přijme prodavače/ku maloobchodní prodejny - pultový prodej, provozovna Hlavní náměstí č.p. 104/10, Šternberk. Nástup možný ihned.
Jedná se o HPP na dobu neurčitou s nepravidelnou pracovní dobou (dlouhý, krátký týden).
Požadujeme zkušenosti s prodejem a finanční hotovostí, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, slušný vzhled a vystupování, základní znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík.
Nabízíme: práci v prosperující společnosti, firemní benefity, personální zajištění, dobré platové ohodnocení, dotované stravování, pracovní ošacení, zaměstnanecké výhody, příspěvek na dopravu, zaškolení.
Strukturované profesní životopisy nejlépe s fotografií zasílejte POUZE na adresu ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o., Masarykova č.p. 438/15, Šternberk nebo e-mailem na adresu personalni@adam-velkoobchod.cz.
První pohovor vždy v místě sídla společnosti, Masarykova č.p. 438/15, Šternberk. Kontakt na telefonu: 739 380 221 p. Hrachovinová, PO - PÁ od 8:00 - 15:00 hod. Omlouváme se, z kapacitních důvodů kontaktujeme pouze vybrané uchazeče.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 500 - 17 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o., Petra Hrachovinová, personalni@adam-velkoobchod.cz, +420 739 380 221

Odpovědět na inzerát