Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Českomoravská společnost chovatelů, a.s.

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11166040735 | aktuálnost: 27. 7. 2016

Českomoravská společnost chovatelů, a.s
přijme pro pracoviště
Laboratoř pro rozbor mléka Brno - Tuřany, Popelova 53

Dělníka, řidiče
Náplň práce:
svoz vzorků mléka ze svozných míst s vozidly Ford Tranzit do 3,5 t s chladírenskou nástavbou
provádění měření teploty v chladících zařízeních a na svozných místech, vedení záznamů

Pracovní doba nerovnoměrně rozvržená (pondělí až neděle) .
Poloviční pracovní úvazek: pracovní poměr popř. dohoda o pracovní činnosti

Požadujeme:
SOU, SŠ
řidičský průkaz skupiny B
ochota učit se nové věci, logické myšlení, iniciativa, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme:
ohodnocení dle znalostí a zkušeností (při polovičním pracovním úvazku po zapracování 10 000 až 11 000,- Kč měsíčně, u dohody o pracovní činnosti cca 120,- Kč / hod)
benefity (5 týdnů dovolené, kapitálové životní pojištění) - při prac. poměru
závodní stravování
příjemné prostředí a přátelský kolektiv

kontakt:
Ing. Klimeš - tel: 724 332 569
pí Švehlová - tel: 257 740 380

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 10 000 - 11 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha