Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11239410759 | aktuálnost: 20. 8. 2016

podpora uživatelů při řešení rutinních problémů, údržba serverů a aplikací, vytváření a úprava sestav, skriptů a webových stránek, další práce týkající se provozu IT, min. SŠ vzdělání s maturitou, orientace v IT, administrace Windows, Windows serveru, Linuxu, administrace sítí, AJ - schopnost porozumět psanému textu a IT dokumentaci , důvěryhodnost, mlčenlivost, schopnost rychle se učit, komunikační schopnosti, výhodou: administrace Linuxu/Unixu, skriptování, zkušenost s vytvářením webových stránek, PHP, HTML5, zkušenost s databázemi (MSSQL, MySQL..). Plný úvazek na 1 rok s možností prodloužení, zaměstnanecké benefity, příjemné pracovní prostředí a přatelský kolektiv. Přihláška musí obsahovat: strukturovaný životopis (vč. dosavadní praxe), kopie dokladů o dosaženém vzdělání, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely výběrového řízení ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Přihlášku s uvedením pozice zasílejte do 26.8. na e-mailovou adresu nebo písemně na adresu: Uherskohradišťská nemocnice a. s. OŘLZ, Ing. Adéla Valíčková, J. E. Purkyně 365, 686 68 Uh. Hradiště. Obálku označte "Technik IT-NIS"

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail