Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník/dělnice ve výrobě - Lanškroun

referenční číslo: D4B17510 | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Náš klient působí v ČR od roku 1992, zaměstnává cca 1300 lidí a zabývá se výrobou tantalových a niobových kondenzátorů.

Pokud bydlíte v lokalitě Ústí nad Orlicí a máte zájem pracovat ve stabilní společnosti na pozici Dělník/dělnice, pak nás neváhejte kontaktovat.

Náplň práce

- Výroba kondenzátorů ( lisování, chemický a mechanický procesy, montáž, kontrola...)
- Nejedná se o fyzicky namáhavou práci

Požadujeme

- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu - 12. hod.směny (dlouhý/krátký týden)
- Pracovitost
- Spolehlivost
- Dobrý zdravotní stav
- Nástup možný ihned

Nabízíme

- Práce s moderní technologií = čisté prostředí
- Náborový příspěvek 10.000 Kč
- Zajímavý (rostoucí) plat + bonusy
- Dotovaná firemní doprava (svoz: Zábřeh, Žamberk, Šumperk, Jevíčko atd.)
- Příspěvek na stravování
- Výuka anglického jazyka
- Práci pro ženy a muže - i bez předchozí praxe

Místo pracoviště: Lanškroun

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní