Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Obchodně-technický zástupce - region Čechy, finančně velice dobrá nabídka

referenční číslo: D4B03B30 | aktuálnost: 6. 12. 2016

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi zajímavou a dobře placenou práci v regionu Čechy, u velmi solidní a stabilní společnosti, s možností využití „home office“ při výkonu práce.

Odpovězte na naši nabídku práce, a můžeme probrat Vaši novou profesní i osobní budoucnost u solidní, slušné a prosperující společnosti.

Profil firmy:
Naším klientem je velmi solidní a stabilní společnost s 25-ti letou tradicí, se sídlem v Brně, zabývající se nákupem a prodejem nástrojů pro CNC.

V rámci dalšího rozvoje společnosti a průběžného navyšování počtu zaměstnanců hledáme nové, kvalitní, zkušené, spolehlivé kolegy.

Náplň práce:
- péče a servis u stávajících zákazníků společnosti
- akvizice nových zákazníků v regionu
- cestování za zákazníky v daném regionu
- obchodní činnost - uzavírání obchodních případů
- technická činnost - testování nástrojů a jejich odlaďování u zákazníků

Požadujeme:
- SŠ, VŠ vzdělání technického směru nebo praxe v oboru obrábění řeznými nástroji
- znalost AJ (nebo NJ) na komunikační úrovni podmínkou
- zkušenosti z oblasti obrábění v posledních 5 letech
- ŘP skupiny „B“
- znalost práce na PC - Windows, Office
- samostatnost a aktivitu, ochotu učit se novým věcem
- komunikativnost, dobré vystupování, týmovost a tah na branku
- nástup možný ihned, dle dohody s vybraným kandidátem

Jsme připraveni respektovat Vaši výpovědní lhůtu v současném zaměstnání.

Jednání s Vámi povedou již přímo pracovníci firmy, rádi Vám zodpovědí veškeré technické i pracovní detaily dané pracovní pozice.

Nabízíme:
- atraktivní pracovní místo u prosperující společnosti
- trvalý pracovní poměr
- velmi dobrý a přátelský pracovní tým
- nadstandardní ohodnocení dle zkušeností a praxe, s dalším růstem po zapracování
- prostor pro vlastní kreativitu a seberealizaci
- volnou pracovní doba + home office
- služební automobil, notebook a mobilní telefon
- možnost využití služebního automobilu i pro soukromé účely
- pomoc a podporu při stěhování kandidáta, v případě jeho zájmu
- stravenky, profesní vzdělávání apod.
- možnost velmi zajímavého profesního a osobního růstu
- nástup možný ihned, dle dohody s vybranými kandidáty

Váš strukturovaný životopis v češtině (angličtině nebo němčině), prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Místo pracoviště: Čechy

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha