Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FERI, s.r.o.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10679990710 | aktuálnost: 15. 9. 2016

ODBORNÝ/-Á REFERENT/-KA STAVEBNÍHO ODDĚLENÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: agenda cenových nabídek (příprava podkladů pro nacenění nových zakázek, tvorba cenových nabídek); poptávky subdodavatelů na jednotlivé zakázky; vedení maloobchodu (drobný prodej) společnosti; kompletace a archivace dokumentace k jednotlivým zakázkám (smlouvy, stavební deníky, předávací protokoly); denní administrativa pro stavební oddělení
- Požadujeme: středoškolské vzdělání stavebního směru; podmínkou znalost a praxe ve čtení výkresové dokumentace (výkresy betonářské výztuže); praxe na obdobné pozici min. 1 rok; samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za zpracovávané výsledky; organizační a komunikační schopnosti; aktivní přístup, logické myšlení a ochota práce v týmu; časová flexibilita; velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office); řidičský průkaz skupiny B výhodou
- V případě zájmu zašlete životopis s průvodním dopisem na e-mail: pourovadaniela@feri-hk.cz. Akceptujeme pouze životopisy s průvodním dopisem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha