Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CENTROPOL ENERGY, a.s.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10996000705 | aktuálnost: 25. 10. 2016

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

V případě zájmu volejte na tel. v pracovní dny od 9.00 do 16.00 hod. nebo pište na e-mail.

Požadujeme:
-dobré komunikační schopnosti
-chuť učit se novým věcem
-řidičský průkaz sk. B výhodou
-minimálně odborné vyučení, SOŠ a VOŠ výhodou

Nabízíme:
-pravidelný měsíční příjem
-nástup možný ihned
-služební benefity
-online podporu
-odborné zaškolení
-možnost kariérního růstu
-pružná pracovní doba
-zázemí stabilní a prosperující společnosti
-možnost získání služebního automobilu, mobilního telefonu a tabletu
-možnost práce v místě bydliště
-pracovní poměr dohodu

Náplň práce:
-příprava a realizace nabídky cenové optimalizace výdajů za energie pro koncové zákazníky v podnikatelské sféře
-péče o stávající klientelu
-komunikace se zákazníky
-uzavírání smluv
-řešení reklamací

Zaměstnanecké výhody:
- Služební benefity

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

CENTROPOL ENERGY, a.s., Dušan Ondruš, dusan.ondrus@centropol.net, +420 778 031 816