Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR.

Kontrola a balení plastových výrobků - Zlín-Louky

referenční číslo: 6472 | aktuálnost: 2. 11. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádnice na zpracování plastových výrobků. Nabízíme jednoduchou manuální práci s výrobky, v příjemném pracovním prostředí a malých týmech. Tato brigádní pozice poskytuje ideální příležitost nejen k tomu, jak si vydělat měsíčně zajímavé peníze, ale také díky ní získáte tolik ceněnou praxi s prací ve výrobě. Nabízíme práci především na ranní směny, tj. od 6:00 do 14:00 hod. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- manipulace s výrobky
- kontrola produktů
- balení zboží

Požadujeme:

- věk minimálně 18 let
- odolnost vůči stresu
- pečlivost a flexibilitu

Nabízíme:

- mzdu 75 Kč/hod.
- možnost dlouhodobé spolupráce
- příjemné pracovní prostředí
- práci v malých týmech
- dohodu o pracovní činnosti

Místo pracoviště: Zlín

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail