Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, moderní centrum nábytku a bytových doplňků - externí sklad v Hostivici - hledáme šikovné brigádníky/brigádnice pro práci ve skladu a na doplňování zboží. Brigáda je vhodná pro studenty, kteří právě maturují, vysokoškoláky hledající přivýdělek během léta i pro uchazeče, kteří mají čas a rádi zkusí práci ve skladu. Ideální příležitost jak získat praxi v oboru - nabízíme dlouhodobou brigádu v příjemném pracovním prostředí a navíc s nadstandardním mzdovým ohodnocením.

Manipulační práce ve skladu nábytku - 100Kč/hod.

referenční číslo: 6148 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Pro našeho významného klienta, moderní centrum nábytku a bytových doplňků - externí sklad v Hostivici - hledáme šikovné brigádníky/brigádnice pro práci ve skladu a na doplňování zboží. Brigáda je vhodná pro studenty, kteří právě maturují, vysokoškoláky hledající přivýdělek během léta i pro uchazeče, kteří mají čas a rádi zkusí práci ve skladu. Ideální příležitost jak získat praxi v oboru - nabízíme dlouhodobou brigádu v příjemném pracovním prostředí a navíc s nadstandardním mzdovým ohodnocením. Nástup možný v průběhu srpna 2016.

Požadujeme:

- manuální zručnost, spolehlivost
- ochotu pracovat po celou dobu spolupráce
- předchozí praxe ve skladu výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

- mzdu 100Kč/hod. 50% příplatky za SO a NE
- možnost volby směn
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- příjemné pracovní prostředí
- pravidelný výplatní termín
- dlouhodobá brigáda

Místo pracoviště: Hostivice

Region: Hl. m. Praha

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail