Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Statutární město Plzeň

Úředníci v oblasti financí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11362650714 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Úředník/úřednice v oddělení finanční účtárny
v Odboru účtování a daní MMP

Platová třída: 10 (v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb.) Mzda činí od 16.400 Kč dle délky praxe + další složky platu dle Zákoníku práce
Místo výkonu práce: Plzeň

Rámcová pracovní náplň:
" správa modulu majetek v IS SAP,
" evidence uplatněné DPH u majetku,
" správa číselníků majetkových tříd v IS SAP,
" reporting v oblasti majetku a DPH,
" zařazování investic do majetku.

Kvalifikační a odborné požadavky:
" VŠ vzdělání, obor ekonomický nebo finanční,
" výhodou znalost účetních postupů,
" znalost a schopnost analýzy dat,
" výborná znalost práce s PC (Excel),
" výhodou znalost práce v IS SAP,
" splnění požadavků dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů.

Nabízíme:
" zajímavé a perspektivní zaměstnání,
" motivující osobní příplatek, mimořádné odměny a další zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní připojištění, stravenky a další benefity).

Předpokládaný datum nástupu: září 2016

Doklady potřebné pro přihlášení do výběrového řízení:

1. přihláška (náležitosti přihlášky: název pracovního místa, jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, datum a podpis),
2. strukturovaný životopis,
3. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
4. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
5. personální dotazník a čestné prohlášení (je možno vyzvednout přímo na Odboru personálním MMP nebo stáhnout z webových stránek www.plzen.eu (kategorie Úřad, Pracovní místa).

Písemné přihlášky do výběrového řízení přijímá do 19. 9. 2016 Odbor personální Magistrátu města Plzně,
nám. Republiky 1, 306 32 Plzeň. Přihlášku můžete přinést osobně nebo poslat poštou.

Bližší informace na telefonu č. 378 032 711

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 16 400 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha