Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MORKUS Morava s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11215290739 | aktuálnost: 15. 10. 2016

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
komunikace se stávajícími i potencionálními zákazníky; osobní návštěvy u zákazníků; jednání se zákazníky o nabízených produktech a službách; v rámci podpory obchodního oddělení se podílí i na vyhledávání kontaktů potencionálních zákazníků; vyhledávání nových zákazníků pomocí inzerce a přímého oslovení; spolupráce při technických jednáních se zákazníkem; připravuje obchodní nabídky, cenové kalkulace a technické konzultace; vede komplexní administrativní agendu poptávek a nabídek;kontrolovat dodržování pravidel BOZP

Požadujeme:
vzdělání ÚSO (technického směru výhodou) ; organizační zdatnost a obratná komunikace;pro zákaznické zaměření s orientací na výsledek; PC MS Office - na dobré uživatelské úrovni;řidičské oprávnění B (praxe výhodou); vysoké pracovní nasazení, morální kredit, loajalita, důvěryhodnost;flexibilita, praktické myšlení a zodpovědný přístup;pracovní samostatnost; schopnost řešit zadané úlohy samostatně i v týmu;schopnost rychle se učit novým věcem; rejstřík trestů bez záznamů; ochotu cestovat a nocovat mimo domov

Nabízíme:
odměňování závislé na osobních výkonech a výsledcích celé společnosti ; příležitosti k dalšímu osobnímu odbornému růstu;telefon a notebook; osobní automobil; flexibilní pracovní dobu; zázemí silné a stabilní společnost; osobní ohodnocení a prémie

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Jany Novákové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personal@morkus-morava.cz
- telefonicky na čísle 777 806 554

Místo výkonu práce: MORKUS Morava s.r.o., Hranice VII-Slavíč č.p. 109, 753 61 Hranice a území ČR

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha