Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Brigádník na prodejnu, 95 Kč/hod.

(referenční číslo: 13-19-211485/JD)

Hledáš si brigádu? Chceš si přivydělat? Pak hledáme právě Tebe Pošli nám svůj životopis na pozici do obchodu s módou, hračkami a potřebami pro domácnost a přijď nám pomoct na prodejnu.

Náplň práce spočívá především ve vybalování zboží a věšení oblečení na ramínka.

Nástup: IHNED
Plat: 95 Kč/hod.
Lokalita: Brandýs nad Labem - Průmyslová ul.
Termín brigády: 29.8.2016 - 2.9.2016 (možnost i o víkendu)
Pracovní doba: 8-18:00 (možno flexibilně)

Požadujeme:

  • spolehlivost a flexibilita
  • zodpovědný přístup

Nabízíme:

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 95 Kč / měsíc
Region: Středočeský kraj
Obor: Ostatní
Typ nabídky: Částečný úvazek