Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ROUČKA ARMATURY, a.s.

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11215470771 | aktuálnost: 7. 12. 2016

Společnost ROUČKA ARMATURY a.s. se sídlem v Olomouci přijme obsluhu CNC stroje.

Náplň práce:
- malosériové obrábění strojních součástí středních velikostí na CNC stroji
- obsluha stroje, měření vyrobené součástí dle výkresové dokumentace a následné korekce
- úprava nastavení stroje pro dosažení optimálního výkonu
- příprava, kontrola nářadí a nástrojů, preventivní údržba stroje
- identifikace strojních a systémových chyb, přijímání nápravných opatření

Požadavky:
- vyučen v oboru
- praxe na CNC strojích minimálně 3 roky
- základní znalost programování CNC strojů (schopnost orientovat se v programu)
- technické myšlení a prostorová představivost
- správné zacházení s měřidly
- orientace v technickém kreslení
- manuální zručnost
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost
Nabízíme: stabilní a perspektivní zaměstnání, výkonnostní prémie, stravenky. Nástup možný ihned.
Životopis zasílejte POUZE na e-mail: jiri.tomasek@rouckaarmatury.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 120 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ROUČKA ARMATURY, a.s., Ing. Jiří Tomášek, jiri.tomasek@rouckaarmatury.cz, +420 606 023 180