Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Textil Soldán s.r.o.

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11487560718 | aktuálnost: 6. 10. 2016

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: obsluha zákazníků, přebírka a uspořádání zboží, spolupráce při nákupu zboží, další drobné činnosti spojené s prodejnou a prodejem…
- Požadavky: profesionální komunikaci při osobním kontaktu se zákazníky, přívětivé, vstřícné a ochotné vystupování k zákazníkům i spolupracovníkům, zájem o sortiment textilu (zejména bytový textil, dětský textil, metráž a galanterie) a bohaté zkušenosti s nakupováním v obchodech s textilem, pečlivost, pracovitost, svědomitost, zodpovědnost a schopnost logického myšlení
- Výhodou: zkušenosti s maloobchodním prodejem, zájem o šití a výrobky z textilních materiálů, znalost práce s PC a internetem.
- kontakt osobně na pracovišti Po-Pá v době 8:00-17:00 hod., nebo písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: tomas.soldan@textilsoldan.cz, popř. kontakt telefonicky Po-Pá v době 7:00-19:00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 300 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail