Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

Vrchní sestry v oblasti zdravotnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11218540724 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení na neurčito. Vzdělání VŠ II.stupně+certifikovaný kurz nebo SŠ s maturitou + specializační vzdělání v oboru Fyzioterapie. Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, zdravotní způsobilost, praxe ve zdravotnictví min 5 let, dobrá znalost práce na PC, zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup k řešení úkolů, zájem o vzdělávání se. Přihláška uchazeče musí obsahovat: strukturovaný životopis vč. informace o dosavadní praxi, fotokopie dokladů o dosaženém vzdělání a kvalifikaci včetně osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, výpisu z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Přihlášku zasílejte do 19.8.2016 elektronickou poštou na e-mail nebo písemně na adresu Uherskohradišťské nemocnice a.s. Odbor ŘLZ, obálku označit "VŘ vedoucí fyzioterapeut".

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 21 950 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail