Pro našeho významného klienta, společnost působící v automobilovém průmyslu, hledáme kandidáty na pozici Výkupčí vozidel v rámci výkupního oddělení přímo na pobočce v Praze, Brně, Olomouci nebo Ostravě.
Pozice je vhodná pro kandidáty se zkušenostmi v automobilové oblasti.

Výkupčí vozidel

referenční číslo: D3E03C2B

Náplň práce

Náplň práce zahrnuje především výběr a nákup vozidel, analýzu trhu, příprava dokumentů komunikaci se zákazníky, posuzování technického stavu vozidla atd. Do budoucna možný postup na manažerskou pozici

Požadujeme

• Zkušenosti v automobilové oblasti výhodou
• Orientaci na automobilovém trhu ( značky, modely, ceny atd.)
• Technická znalost automobilů
• Časovou flexibilitu
• Proaktivní přístup

Nabízíme

• Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou.
• Možnost kariérního a osobního rozvoje
• Propracovaný školící systém
• Motivující platové ohodnocení
• Profesionální kolektiv
• Smlouvu na dobu neurčitou

Region: Praha, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup

Profese: autoklempíř, nákupčí, kupec, obchodní zástupce, autočalouník, autoelektrikář, prodejce vozů, obchodní asistent, pracovník nákupu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Kontaktní informace: Mgr. Ludvika Naušová, tel. 735 751 917, e-mail: l.nausova@futurerecruitment.cz