Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Mzdový controlling/mzdová účetní

referenční číslo: 11565 | aktuálnost: 23. 9. 2016

Jste zkušenou mzdovou účetní s praxí ve výrobní společnosti a pokročilou znalostí metod a funkcí MS Excel? Jste pečlivá, důsledná a tato práce Vás baví?

Neváhejte a kontaktujte nás Máme pro Vás zajímavou a odpovědnou práci v plzeňské výrobní společnosti na pozici:

MZDOVÝ CONTROLLING/MZDOVÁ ÚČETNÍ

Náplň práce

  • zpracování mezd zaměstnanců a vedení kompletní personální a mzdové evidence
  • příprava pracovněprávních dokumentů (pracovní smlouvy, dodatky, ukončení pracovního poměru)
  • příprava podkladů pro vedení společnosti - HR reporting za společnost (vytváření reportů: rekapitulace mezd, tabulky, grafy atd.)
  • zpracování daňových formulářů, kompletace dokumentů, zpracování ročního zúčtování daní
  • vystavování dokladů pro potreby zamětnanců a orgánů státní správy
  • komunikace se státními institucemi

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost ekonomických účetních programů, výbornou znalost Excelu
  • analytické schopnosti, nadhled nad čísly
  • flexibilitu, pečlivost, spolehlivost, důraz na detail
  • praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a úspěšné společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusu
  • dotované stravování, možnost flexipasu
  • mobilní telefon se zvýhodněným tarifem, notebook

Mzda: 29 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha