Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Programátor CNC strojů

referenční číslo: 11909 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Hledáte novou výzvu?
Chcete pracovat pro stabilní českou společnost se zaměřením na zdravotní péči?
Chcete pracovat na nových technologiích a ve vývoji?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Stabilní česká společnost hledá spolehlivého kolegu/kolegyni na pozici:
PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ

Náplň práce

  • Programování CNC
  • Tvorba technologických postupů
  • Samostatná práce na CNC soustruhu
  • Péče o přípravky, nářadí, nástroje
  • Provozní údržba a čištění strojů
  • Výroba, kontrola, měření rotačních dílců

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • 2 roky praxi v oboru
  • Znalost programu Fanuc/Siemens/Heidenhain - výhodou
  • Znalost práce s výrobní dokumentací
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Práci pro stabilní, českou společnost
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Placené přesčasy
  • Možnost ubytování
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce – KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha