Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior C/C++ programátor

referenční číslo: 10079 | aktuálnost: 19. 10. 2016

Máš zkušenost s programováním v C nebo C++? Vystudoval jsi vysokou školu? Domluvíš se anglicky?

Pošli nám svůj životopis

Mezinárodní společnost hledá nové talenty na pozici:
JUNIOR C/C++ PROGRAMÁTOR

Náplň práce

  • Vývoj kódů v jazyce C nebo C++
  • Blízká spolupráce s ostatními týmy
  • Tvorba a ověřování dokumentace
  • Možnost využít skriptovací jazyky Python a Bash

Požadujeme:

  • Praktickou zkušenost s programováním v C nebo C++
  • Relevantní jsou i bakalářské, diplomové či semestrální práce v C či C++
  • Ukončené bakalářské či inženýrské studium
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Možnost práce v odvětví, které se dynamicky vyvíjí a sleduje nejmodernější technické trendy
  • Možnost cestovat do USA
  • Profesionální rozvoj a tréninky
  • Balíček benefitů: týden dovolené navíc, semi-flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky atd.
  • Teambuildingové akce s kolegy
  • Finanční odměna za doporučení kamaráda
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha