Typ nabídky

Minimální mzda

Poradce pro bydlení v Karlových Varech, Sokolově.

referenční číslo: 233566 | aktuálnost: 19.09.2017

Dumrealit.cz/BONUS

Naše realitní kancelář a její realitní makléři se pravidelně umísťují na předních pozicí celorepublikové soutěže a aktivně se školíme na školeních pořádaných Realitní Akademií České republiky. Realitní kancelář Dumrealit.cz Bonus si zakládá na profesionalitě a dobré znalosti lokality. K zákazníkům přistupujeme individuálně a nabízíme nadstandartní služby jako stěhování, rekonstrukce nemovitostí, vyklízení, home-staging, znalecké posudky, daňové poradenství, zastupování při přepisu energií atd.

Náplň práce

Specialista prodeje, vyhledává nemovitosti, jedná s majiteli a sjednává podmínky prodeje nebo pronájmu. Náplň činnosti se skládá z vyhledávání nemovitostí, které zprostředkovává k prodeji nebo pronájmu. Dojednává s majiteli konkrétní podmínky prodeje nebo pronájmu, uzavírá kupní, nájemní nebo podnájemní smlouvy a přepočítává či stanovuje výši provizí. K celé činnosti pak vede podrobnou dokumentaci

Požadujeme

obchodního ducha, komunikační dovednosti a smysl pro organizaci
reprezentativní a etické vystupování
ochotu rychle a efektivně hledat cesty k naplnění přání našich klientů
časovou flexibilitu, aktivní a pozitivní přístup
řidičský průkaz sk. B, uživatelská znalost PC a velká chuť do práce jsou nutností
znalost AJ nebo RJ výhodou

Nabízíme

pestrou práci pro prestižní a stabilní společnost s dlouholetou tradicí na trhu ve velmi atraktivním pracovním prostředí. Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje a příležitost za Vaše obchodní úspěchy získat i výborné ohodnocení. Pokud naši výzvu přijmete, stanete se součástí skvělého týmu specialistů ve sféře realit a Vaše jméno se může stát symbolem úspěšné společnosti!

Mzda: 10 000 - 100 000 Kč

Místo pracoviště: Čankovská 676, Karlovy Vary, 36005

Region: Karlovarský kraj

Obor: Reality

Profese: makléř, dohodce

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi