Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Středisko volného času POHODA a POHODA COOL

Pedagogové volného času

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11424660777 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Místo výkonu práce: Budovatelů 1229, Hlinsko v Čechách
Pracovní doba v odpoledních hodinách.
NÁPLŇ PRÁCE: pedagogická činnost ve školském volnočasovém zařízení, pedagogická činnost v zájmových útvarech, víkendové akce s dětmi, tábory, jednorázové akce, vedení dětí k samostatnosti, nácvik dovedností, rozvíjení jejich vlastních schopností a talentu, pomoc při naplňování jejich osobních cílů, podpora při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických a sociálních návyků a administrativní činnost spojená s určenou činností.
POŽADAVKY: vzdělání zdravotnického, sociálního či pedagogického apod. směru, splňující požadavky zákona č. 561/2004 Sb. - školský zákon a č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, (bez splnění tohoto požadavku není možné přijmout přihlášku do výběrového řízení). Dále morální a trestní bezúhonnost, psychickou odolnost a fyzickou zdatnost, ochotu a reálnou schopnost pracovat s různými skupinami dětí dle věku, chování i sociálního postavení, empatie a schopnost vytvořit zázemí odpovídající skutečným potřebám dětí a motivaci k osobnímu rozvoji v problematice práce s dětmi, sebevzdělávání. ŘP sk. "B" - výhodou.
První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 15 000 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail