Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ČOKO KLASIK družstvo

Manipulační dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11275040702 | aktuálnost: 18. 8. 2016

OZP
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
ČOKO KLASIK družstvo, náměstí 17. listopadu 2061, 56002 Česká Třebová 2
Detail pozice:
- Naše společnost zabývající se výrobou cukrovinek hledá vhodné uchazeče na pozici: Dělnice ve výrobně cukrovinek.
Náplň práce:
- Práce ve výrobě - obsluha výrobní linky, kompletace potravinářských výrobků.
Nabízíme:
- pouze ranní směny
- pracovní doba 5:30 - 14:00, pondělí - pátek
- dobrá dostupnost pracoviště
Požadujeme:
- spolehlivost
- potravinářský průkaz
- pracovitost - manuální zručnost
- hledáme pouze uchazeče se zdravotním omezením (OZP)
V případě zájmu kontaktujte paní Kinclovou telefonicky na čísle +420465539167 nebo na e-mail v.kinclova@sococz.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha