Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Borovany

Inženýři elektrotechnici a energetici přípravy a realizace investic, inženýringu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11546310708 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Druh práce: zajišťování přípravy a realizace investičních a neinvestičních akcí včetně projektové přípravy a inženýrské činnosti; příprava a zadávání veřejných zakázek; sledování a zajišťování plynulého zásobování města všemi druhy energií; zabezpečení chodu energetických zařízení; lesní hospodářství, provádění prohlídek, údržby a oprav energetických zařízení, vedení evidence a zúčtování spotřeby a zásob energie, provádění kalkulace nákladů na energii a provádění finančních analýz energetického hospodářství města, ekonomické vyhodnocování možností úspor energie a zpracovávání návrhů na opatření vedoucí ke snížení spotřeby energie, zabezpečování dodržování předpisů týkajících se ochrany ovzduší a životního prostředí, projednávání podmínek odběru energie s příslušnými orgány
Platová třída: 10., dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, tj. od 16.440,- Kč do 24.750,- Kč
Požadavky: vzdělání SŠ/VŠ, znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet); dobré komunikativní vlastnosti; časová flexibilita; platný řidičský průkaz skupiny "B"; praxe v činnostech podle požadovaného druhu práce vítaná
Nástup možný ihned.
Přihlášku je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 21. 10. 2016 do 10.00 hodin.
Ústní pohovory proběhnou dne 24. 10. 2016, konkrétní čas pohovoru bude uchazeči sdělen telefonicky nebo mailem. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů případně zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu. Uchazeč nese náklady, které mu účastí ve výběrovém řízení vzniknou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 16 440 - 24 750 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail