Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádnice/ky na pozici doplňování zboží do známého obchodního řetězce. Výhodou brigády je volba směn dle Vašich možností. Brigáda je vhodná pro ženy i muže, díky flexibilní volbě směn se hodí jak pro studenty, tak i pro ostatní osoby hledající přivýdělek. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, ale i ti, kteří hledají brigádu na léto mají šanci! Nástup je možný ihned. Pracovní doba: 08:00 - 18:00 hod. nebo 21:30 - 06:00 hod. Místo výkonu: Praha 10 (velmi dobrá doprav

Doplňování zboží - 109 Kč/hod. - týdenní výplata mzdy možná

referenční číslo: 5486 | aktuálnost: 21. 7. 2016

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádnice/ky na pozici doplňování zboží (nápojů a nepotravinového sortimentu) do známého obchodního řetězce. Výhodou brigády je volba směn dle Vašich možností. Brigáda je vhodná pro ženy i muže, díky flexibilní volbě směn se hodí jak pro studenty, tak i pro ostatní osoby hledající přivýdělek. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, ale i ti, kteří hledají brigádu na léto mají šanci Nástup je možný ihned.

Pracovní doba: 08:00 - 18:00 hod. nebo 21:30 - 06:00 hod.

Místo výkonu: Praha 10 (velmi dobrá dopravní dostupnost)

Požadujeme:

- potravinářský průkaz
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

- mzdu 109 Kč/hod.
- možnost výběru směn
- dlouhodobou spolupráci
- dobrou dopravní dostupnost
- práci na dohodu o pracovní činnosti

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail