Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Chemičtí inženýři kontroly a řízení kvality a specialisté v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11061150755 | aktuálnost: 28. 11. 2016

Popis pozice: řízení zákaznických reklamací a požadavků, komunikace a jednání se zákazníky, koordinace návštěv zákazníků, zodpovědnost za rychlé a úspěšné řešení reklamací, analýza možného výskytu a vlivu vad (FMEA), kontrola požadované kvality a kvantity vstupů a výstupů ve výrobě, aplikace moderních metod, návrh opravných opatření.

Profil uchazeče: ukončené středoškolské / vysokoškolské vzdělání nejlépe technického směru, znalost postupů a metod řízení kvality, znalost anglického jazyka min. na úrovni B2, znalost práce v prostředí MS Office, tvorba tabulek, statistik, grafů, databázové funkce, samostatnost, dobrá organizace práce a času, spolehlivost, zodpovědnost.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, měsíční a věrnostní prémie, příspěvek na Vánoce a dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění, propracovaný systém odměňování, firemní akce pro zaměstnance, firemní autobus, závodní stravování, benefitní program Cafeterie a jiné zaměstnanecké výhody.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 29 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

FRAENKISCHE CZ s.r.o., Ing. Martin Klusáček, personální ředitel, martin.klusacek@fraenkische-cz.com, +420 568 619 926